بیان جایی هست که اگه ننویس نمیتونم به بقیه کارهام حتی نگاه کنم! زندگی وبلاگنویسی که هرچه بیشتر میگذره میبینی جذاب تر میشه و هجان انگیزتر. امروز بهترین های ترنس را براتون قرار دادم، موسیقی ای که برای بعضی افراد خوشایند نیست و سر و ته هم نداره! البته این وسط ترنس هایی هستند که شنیدنش قبل مرگ لازمه!! اهنگ هایی که دی جی های معروفی نظیر هاردول Hardwell ( با هاردول Hardwell بیشتر آشنا بشید ) تیستو ( با دی جی هلندی ،تیستو، بیشتر اشنا شید) و امثال اونها در اخرین استیت او ترنس منتشر کردند را الان میتونید از اشفته براحتی دانلود کنید!

hardwell

Alex O'Rion - Little Dragon

Download

دانلود کنید

Disco Trance


Andrew Rayel - Impulse

Download

دانلود کنید


Everybody Is In the Place - Hardwell

Artist: Hardwell
Album: HARDWELL - SPECIAL JAPAN EDITION
Released: 2014

Download

دانلود کنید


Gareth Emery - Huracan

Download

دانلود کنید


Hardwell & Armin van Buuren - Off The Hook

Download

دانلود کنید


Tiësto & Tony Junior - Get Down

Download

دانلود کنید

پینوشت من: روبرت ون دو کرپوت (به هلندی: Robbert van de Corput) (زادهٔ ۷ ژانویهٔ ۱۹۸۸ در بردا، هلند) که بیشتر با نام حرفه‌ای هاردول (به انگلیسی: Hardwell) شناخته می‌شود، یک دی‌جی و تهیّه‌کنندهٔ موسیقی پراگرسیو و الکترو هاوس هلندی است. در رده‌بندی دی‌جی‌های سراسر جهان به‌وسیلهٔ مجلّهٔ دی‌جی در سال 2013 و 2014 هاردول در جایگاه اول قرار گرفت.

تیستو 

پینوشت دوم: تیستو که بود؟ یک نوازنده، دی‌جی، و تهیّه‌کنندهٔ موسیقی رقص الکترونیک اهل هلند است. مجلّهٔ دی‌جی او را از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ دی‌جی شماره یک جهان می‌دانست. یکی از پیشتازان موسیقی ترنس جهان است. گرچه او در گذشته با نام‌های مستعار فراوانی فعالیت می‌کرده است، اما با نام دی جی تیستو (DJ Tiesto) شهرت و محبوبیت فراوانی دارد، هر چند در آخرین آلبوم خود، او کلمه DJ را نیز از نام خود انداخته است و خود را با نام ساده “Tiesto” شناسانده است. وی در آلبوم موسیقی فیلم دزدان دریایی کارائیب: صندوقچه مرد مرده با هانس زیمر همکاری داشت. او از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ دی‌جی شماره یک جهان بود و در سال ۲۰۱۲ دی جی تیستو دومین دیجی برتر جهان شد.

منتظر ترنس های بیشتر باشید!

 لینک مرتبط: سفر به دنیای ترنس و دیسکو - بخش دوم