برسی و انتشار بهترین آثار موسیقی جهان

۲ مطلب در مارس ۲۰۱۷ ثبت شده است

دانلود دیسکوگرافی گروه آرکایو Archive

 دیسکوگرافی ارکایو 

 توی این پست میخوام یکی از بهترین و اعجوبه ترین گروه های پراگرسیو راک، تریپ هاپ و الکترونیک دنیا، یعنی آرکایو Archive را معرفی کنم. گروهی فوقالعاده از لندن که از سال 1994 تاکنون فعال هستند. در طی بیست و دو سال فعالیت آرکایو این گروه نه آلبوم منتشر کرده و در جهان شهرت پیدا کرده است و نکته قابل توجه این است که در کشور انگلستان شهرت چندان مطلوبی ندارند!

  یکی از مواردی که به معروف شدن این بند منجر شد استفاده از ترانه های انها در موسیقی فیلم ها است و این موفقیت در موسیقی متن فیلم میشل وایانت به اوج خود رسید. این بند اکنون نه نفر عضو دارد و از اعضای پیشین ان میتوان به خانم رویا عرب اشاره کرد و او در ساخت آلبوم Londinium با گروه آرکایو همکاری داشته است.

 لیبل آهنگ های گروه ارکایو، آیلند رکوردز است که توسط شخص کریس بلک‌ول پایه گذاری شد و در نیویورک قرار دارد و از سال 1959 تاکنون فعال است.

ادامه مطلب...
13 March 17 ، 18:00 ۱ نظر

تک آهنگ مسکو Moscow از پروژه الکترونیک W&W

 

W&W

 در سال 2007، Van Hanegem و Van der Harst دریک ملاقات کاملا تصادفی باهمدیگر آشنا شدند و تصمیم گرفتند یک پروژه موسیقی الکترونیک به نام W&W را بنیان گذاری کنند. این دو قبل از پایه گذاری این پروژه دونفره در زمینه پیوند دادن و تلفیق سبک های موسیقی الکترونیک آگاهی های لازم را پیدا کرده بودند و با همکاری هم، پیشرفت بسزایی در رشد موسیقی الکترونیک هلند بوجود آوردند. اما با تک آهنگ "Bigfoot" در سال 2014، شهرت و حرفه اشان از مرز هلند نیز گذشت و آنها را در صدر جدول BEATPOR قرار داد ونیز جایگاهی برای آن گروه در ایستگاه های بین المللی رادیو آن زمان ایجاد کرد.
 سال 2015 نیز برای انها سال خوشایندی بود و توانستند با تک آهنگ هایی مانند "Rave After Rave" و "The One" نام خودرا دوباره در دنیای ترنس و هاوس نمایان کنند.
 اما تک آهنگ امروز اثر "Moscow" است که از لیبل Armada منتشر شده است.

ادامه مطلب...
10 March 17 ، 16:55 ۰ نظر