برسی و انتشار بهترین آثار موسیقی جهان

۶ مطلب در مارس ۲۰۱۶ ثبت شده است

سفر به دنیای ترنس و دیسکو - بخش اول

 بیان جایی هست که اگه ننویس نمیتونم به بقیه کارهام حتی نگاه کنم! زندگی وبلاگنویسی که هرچه بیشتر میگذره میبینی جذاب تر میشه و هجان انگیزتر. امروز بهترین های ترنس را براتون قرار دادم، موسیقی ای که برای بعضی افراد خوشایند نیست و سر و ته هم نداره! البته این وسط ترنس هایی هستند که شنیدنش قبل مرگ لازمه!! اهنگ هایی که دی جی های معروفی نظیر هاردول Hardwell ( با هاردول Hardwell بیشتر آشنا بشید ) تیستو ( با دی جی هلندی ،تیستو، بیشتر اشنا شید) و امثال اونها در اخرین استیت او ترنس منتشر کردند را الان میتونید از اشفته براحتی دانلود کنید!

hardwell

ادامه مطلب...
28 March 16 ، 16:56 ۰ نظر

بهترین اهنگ های جان لنون

 دوستداران موسیقی غرب هیچگاه از جان لنون John Lenon زده نمیشن، دلیلش هم ساده است. چون جان لنون یک انقلاب موسیقیایی در دهه 60 بوجود آورد و یکی از بهترین گروه های موسیقی به نام بیتلز را خلق کرد که همیشه وقتی به ارتباط بیتلز و جان وینستون لنون نگاه میکنیم؛ جان لنون را مغز متفکرش خطاب میکنیم و اهنگ های بیادمادنیش را مدیون اون میشیم!

 لنون در 9 اکتبر 1940 در بیمارستان ماترنیتی لیورپول تو خانواده‌ طبقه کارگر درحالی به‌دنیا آمدکه پدرش حضور نداشت و همواره می‌خواست مانند پدرش سرباز نیروی دریایی انگلستان شود، اما پس از گوش‌سپردن به آهنگ‌های الویس پریسلی به دنیای موسیقی روی آورد.

 شاید یکی از بدترین اتفاقات و تلخ ترین حوادث دنیای موسیقی کشته شدن جان لنون در سال 1980 به ضرب یک گلوله بود و این تنها درحالی بود که جان البوم فانتزی دو را سه هفته قبلش منتشر کرده بود!

 چرا جان لنون کشته شد؟

 شاید یکی از جالب ترین اتفاقاتی که پس از مرگ وی رخ داد اعتراف مارک دیوید چپمن،قاتل جان، بود که گفت :

در سرش صداهایی می‌شنیده که او را به کشتن جان لنون تشویق می‌کرده‌است. او هم چنین گفته بود که انگیزه‌اش از این عمل «سریع مشهور شدن» بوده است.(اخبار پس از مرگ جان لنون و اعترافات را بخوانید)

john lennon

ادامه مطلب...
28 March 16 ، 01:13 ۱ نظر

آلن پارسونز Alan Parsons و اثر Eye In The Sky

 شاید تعریف کردن از خوانندگان و نوازندگان کار جالبی باشه اما بهتره که درمورد آلن پارسونز رویایی تعریف زیادی نکنم و فقط به همین اکتفا کنم که وی  یک مهندس صوت، موسیقی‌دان و آهنگساز انگلیسی است.او در تولید بسیاری از آلبوم‌های موفق موسیقی نظیر جاده ابی اثر بیتلز و نیمه تاریک ماه اثر پینک فلوید شرکت داشته است. آثار گروه خود او به نام آلن پارسونز پراجکت و نیز آثار تک‌نوازی او نیز موفق بوده‌اند.

آلن پارسونز

ادامه مطلب...
24 March 16 ، 19:41 ۰ نظر

Aerosmith - Livin' on the Edge

  دلیل علاقه ام به اروسمیث تنها و تنها آهنگ مشهور Dream On بود اما دلیل پست امروز تنها وتنها آهنگ زیبای livin' on the edge هست! آهنگی که حاصل دست جو پری و استیون تایلر محبوب است و درسال 1993 از این گروه هارک راک امریکایی منتشر شد.

 در البوم Get a Grip این پنجمین ترکی است که منتشر شد. آلبومی با طاهری محزون و اهنگ هایی نامترادف و سنگین که البته هر دوستدار موسیقی که لایقش  باشد مفهوم وسنگینی انرا میفهمد.

 تصمیم گرفتم که متن اهنگ را هم در کنار این پست قرار بدم.

 اروسمیث

 برای دانلود و دیدن متن اهنگ و لیریکس به ادامه مطلب بروید !

ادامه مطلب...
24 March 16 ، 16:51 ۰ نظر

Pink Floyd - Hey You

  هی تو بدون شک بهترین اثر گروه خارق العاده پینک فلوید است که 30 نوامبر 1979 از البوم معرکه دیوار The Wall منتشر شد. این اثر به یاد ماندگی شاید خاطره انگیز ترین اهنگی باشد که ما ایرانیان از این گروه شنیدیم اما من سعی میکنم در پست های اینده از پینک فلیو بیشتر و بیشتر بنویسم و شاهکار هایشان را برایتان اماده کنم.

 "اهای تو" توسط جرج راجر واترز نوشته شده بود که وی پیشگام سبک های خاص سبک سایکلدیک راک هست. ( برای دیدن مطالب مربوط به جرج راجر اینجا را کلیک کنید )

پینک فلوید

 برای دانلود این آهنگ زیبا شما را به دیدن ادامه دعوت میکنم!

ادامه مطلب...
19 March 16 ، 19:53 ۱ نظر

پست اول، سراغاز

سلام به دوستام

 پس از کندوکاو های فراوان و بسته شدن های متعدد بلاگ هایی که زده بودم به بلاگ بیان رسیدم.

 سرویس بلاگ دهی کاملی داره البته سیاستشون را درست نمیدونم اما اگر بنا باشه که پست بنویسم و حذف ناخواسته بشه، خب چه کاریه. البته فکر خریدن هاست را هم از سرم بیرون انداختم چون با این زمونه و دوران و گردش ایام که مارا تا سال 95 به بعد درگیر خودش میکنه امکانش نیست و منم معتاد به نوشتن.

 خب این وبلاگ را خیلی منظم از اول شروع به نوشتن میکنم.

19 March 16 ، 18:49
r98 se